HAKKIMIZDA

 

Yılların verdiği tecrübe ve birikimimizle geleceğe güvenle ilerliyoruz. 15 yılı aşkın süredir siz müşterilerimize olabileceklerin en iyisini sunma gayreti içinde olan firmamız çalışmalarına büyük bir titizlikle devam etmektedir. Bizim için müşterilerimizin güveni ve kaliteli ürün beklentileri son derece önem arzetmektedir.

Sektörde geçirdiğimiz uzun yıllardan sonra edindiğimiz deneyim ve tecrübelerimizi birleştirip siz değerli müşterilerimizin görüşlerine sunuyoruz. Kaliteli hizmet için yolumuza sizden aldığımız güç ile devam ediyoruz. Bize bu güveni veren siz saygıdeğer müşterilerimize sonsuz teşekkürü borç biliriz...

Sektördeki tecrübemiz ile organizasyonumuzu geliştirerek dış mekan render, iç mekan render, mimari animasyon, 3D plan render, 360° panaroma render ve ürün render çözümlerimizi müşterilerimize hizmet olarak sunmaya başladık.
 

Vizyonumuz; Faaliyet gösterdiğimiz her alanda yenilikçi olmak, teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek kaliteli ürün ve hizmet vermek, bunun için gerekli iş gücünü bünyemizde yaşatmaktır.


Misyonumuz; Projelerimiz, çözümlerimiz, ürün gamımız, satış sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile sürekli tercih edilen önerilen ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.


Kalite Anlayışımız;

- Güler yüzlü hizmet
- Güvenilir, kaliteli ve garantili hizmetler
- Sorunsuz ve zamanında teslimat
- Müşterilerin beklentisine cevap verecek doğru projeler üretmek
- Proje kapsamında kullanılacak ürünlerin amacına ve bütçeye uygun seçilmesini sağlamak.
- Müşteri şikayet ve isteklerinde hızlı en iyi çözümü üretmek
- Müşterilere en iyi ödeme koşullarını sağlamak

KİMLE ÇALIŞIYORUZ?

MİMAR

fURKAN BUDAK

ŞIK BAŞLIK

Mail

BİZE ULAŞIN

Telefon: +90-545-827-9246

E-Posta: parstasarimmimarlik@gmail.com

Kavaklı mh. Zağranos Paşa sk. No: 56/2 Beylikdüzü / İSTANBUL

  • Instagram
whatsapp-256.png

BİZE YAZIN

2020 Pars Tasarım ©